Základní informace

Jméno: Petr Řezníček
Věk: 27 let
Povolání: ICT specialista
Stav: zadaný
Bydliště: Severní Čechy
Titul: Ing. (2010), Bc. (2006)

Web

Tvorbou související s webem se zabývám již od roku 1999. Zpočátku jsem se zaměřoval hlavně na design. Přibližně od roku 2001 jsem začal s PHP + MySQL. Následně jsem přivedl na svět několik menších projektů.
Poslední dobou se zaměřuji především na tvorbu či úpravu webů na redakčním systému Drupal, který upravuji na přání zákazníka. Dá se říci, že jsem veškerou svou webovou činnost zaměřil na tento redakční systém. Pro Drupal pak dokáži napsat jakýkoliv modul či šablonu.

Zájmy

Kromě počítačů a internetu se též věnuji poolu (billiardu) na mírně pokročilejší úrovni, a to především disciplínám 9-ball, 8-ball a nově také 10-ball. Kvůli nedostatku času se však této zálibě nemohu věnovat tak, jak bych chtěl. Kromě poolu také občas rád vyrazím na inliny či MTB, ale to spíše v létě, kdy se též velice rád věnuji geocachingu.
Další mojí velkou zálibou jsou filmy a především seriály. Nejraději mám sci-fi, ale nepohrdnu i jinými žánry.
Jako poslední koníček nemohu opomenout české pivo, které si rád dopřávám alespoň jednou do týdne v některém z oblíbených barů spolu s přáteli. Nejraději pak mám Gambrinus 12° či Plzeň, nepohrdnu ovšem ani ostatními značkami.

Protože je mou největší zálibou IT, rozhodl jsem se sepsat všechna má nej/oblíbené ve světě počítačů a internetu. Od oblíbených značek HW, přes internetové služby až po můj nepoužívanější SW.