Dnes opět začal padat ten tak geniální komunikační protokol ICQ. Nechápu, jak ho může používat tolik lidí, možná bych to pochopil před několika lety, ale dnes?
Všem inteligentním uživatelům proto doporučuji zaregistrovat se na Yahoo Instant Messengeru a používat jej např. přes naprosto dokonalý Trillian.

ICQ smrdi :) jenze vyhodit

ICQ smrdi :)
jenze vyhodit ho nemuzu kdyz je tam 95% mych debilnich kontaktu :P

No me se ani nezda ze by

No me se ani nezda ze by padalo. Teda lespon s mirandou je dobry. Ale i tak zastavam MSN a Jabber (ktery nepouzivam, protoze nikdo z meho okoli to nezna). Yahoo se mi vubec nelibi ani jako web.

MSN také používám, ale

MSN také používám, ale vadí mi nemožnost odeslání delších zpráv, což může být za jistých okolností i přínosem.

Naprosto dokonalý Trillian?

Naprosto dokonalý Trillian? HAHAHA! Tak mi někdo vysvětlete, proč NIKDO koho znám nezvládl nastavit Trillian tak, aby zobrazoval správně češtinu?! Tomu říkám megaopruz pamatovat si, že tomu a tomu musím psát cesky a ne česky...

To ovšem není problém

To ovšem není problém Trillianu, ale uživatele na druhém konci. Mně zobrazování češtiny nedělá nejmenší problém. Pokud s tím má někdo problém např. u ICQ, jinde vše funguje dobře, je možné nastavit odesílání textu v UTF8.

OK, tak mi prosím napiš na

OK, tak mi prosím napiš na ajsikju 75 140098 a to jsem fakt zvědav jestli si budem moct psát česky. Fakt mě to zajímá, protože se mi to nepodařilo nastavit s asi 3ma kámošema a to jsem jim psal střídavě ze SIM, Mirandy, z ICQ2GO i z ICQ :o V Mirandě jsem samozřejmě nastavil "odesílat zprávy v unicode" ale nemělo to žádný efekt.

Lamo, nehulánuj :)

Lamo, nehulánuj :)